Medewerkers

mr. H. (Henk) Koller
  • directeur
j.cardalda@nob.net
mw. A.B.M.O. (Angelique) van Streepen - van Woerden
  • directeur opleidingen/bestuurssecretaris
a.van.streepen@nob.net
mw. mr. A. (Alexandra) Piksen
  • directeur Juridische Zaken
  • secretaris Commissie van Beoordeling
a.piksen@nob.net
mw. J. (Jasmina) Assakali
  • telefoniste / medewerker secretariaat
j.assakali@nob.net
mw. N. (Nalan) Baykal
  • secretaresse directeur opleidingen/bestuurssecretaris
n.baykal@nob.net
mw. J. (Juanita) Cardalda
  • directiesecretaresse
j.cardalda@nob.net
mw. Y.G. (Yvette) Christoffel
  • medewerker permanente educatie
y.christoffel@nob.net
mw. J. (Julia) Dondokha
  • secretaresse juridische afdeling
  • ledenadministratie
j.dondokha@nob.net
mw. I. (Ingrid) de Jong
  • secretaresse directeur opleidingen/bestuurssecretaris
i.de.jong@nob.net
mw. E. (Evelien) Kolle
  • secretaresse juridische afdeling
  • ledenadministratie
e.kolle@nob.net
M. (Maurice) Kramer
  • administrateur
m.kramer@nob.net
mw. S. (Simone) de Laat - van Breemen
  • financieel medewerker
s.de.laat@nob.net
mw. E. (Else) Loddema
  • junior medewerker opleidingen
e.loddema@nob.net
mw. drs. C.M. (Catelijne) van Melle
  • functioneel beheerder
c.van.melle@nob.net
mw. drs. H. (Heidi) Min
  • coördinator beroepsopleiding
h.min@nob.net
mw. drs. S. (Simone) Peters
  • senior coördinator permanente educatie
  • projecten
s.peters@nob.net
mw. mr. E. (Ellen) Schouten
  • secretaris Commissie Beroepszaken
e.schouten@nob.net
mw. M.S. (Marit) Stobbe
  • medewerker opleidingen
m.stobbe@nob.net
mw. S.J.I. (Sandra) Wolff
  • office manager
s.wolff@nob.net