
Medior Tax Community Meeting ism de Belastingdienst
Vertrouwen door verandering
Samenwerken aan een
intuïtieve en betrouwbare
fiscale toekomst
Het bestuur van de Medior Orde Belastingadviseurs (MOB) nodigt de NOB-leden met 5-10 jaar werkervaring graag uit voor de vierde Medior Tax Community Meeting die gezamenlijk met de Belastingdienst wordt georganiseerd. Dit jaar zal de dag in het thema staan van de ontwikkelingen van technologie in de interactie tussen belastingplichtigen, adviseurs en de Belastingdienst. De bijeenkomst vindt plaats op 19 november 2025 in het kantoor van Shell in Den Haag.
Tijdens de Medior Tax Community Meeting met als thema Vertrouwen door Verandering spreken belastingadviseurs, de Belastingdienst en bedrijfsfiscalisten over de groeiende impact van technologie op het fiscale werkveld en de transformatie naar een eenvoudiger, slimmer en mensgerichter belastingstelsel. Een stelsel waarin belastingheffing en -inning automatisch en real-time verlopen, passend bij de leef- en werksituatie van burgers en bedrijven vergt een andere manier van werken voor belastingplichtigen en hun adviseurs.
We zullen spreken over hoe geavanceerde IT, waaronder verantwoorde en transparante AI, de interactie met de Belastingdienst fundamenteel verandert. Ondersteuning wordt intuïtiever, dienstverlening klantgerichter en samenwerking met intermediairs versterkt, maar vergt tegelijkertijd steeds meer van adviseurs en interne bedrijfsprocessen.
Ontdek hoe jij als adviseur of bedrijfsfiscalist kunt bijdragen aan en voorbereiden op deze toekomst. Met inspirerende sessies, praktijkvoorbeelden en ruimte voor dialoog maken we de toekomst tastbaar. De bijeenkomst zal toegankelijk zijn voor een beperkt gezelschap bestaande uit 25 MOB leden (adviseurs en bedrijfsfiscalisten) en 25 medewerkers van de Belastingdienst/Ministerie van Financiën. Tijdens deze Meeting kunnen de deelnemers hun inzichten en ervaringen delen, maar ook met de andere aanwezigen in discussie treden over het onderwerp.
Aanmelden
Je kunt je voor deze bijeenkomst aanmelden via je het NOB-ledenportaal of via de onderstaande button. NB: het aantal plaatsen voor deze bijeenkomst is beperkt. Er kunnen maximaal 25 MOB leden deelnemen. Het maximum aantal deelnemers per kantoor bedraagt 5 indien het totaal aantal van 25 aanmeldingen is bereikt. Registratie gaat op volgorde van aanmelding. Meld je dus snel aan om zeker te zijn van deelname!
Kosten
Er zijn geen kosten verbonden aan deze bijeenkomst. Maar wie na 11 november annuleert wordt € 57,50 administratiekosten in rekening gebracht. Plaatsvervanging is mogelijk zonder annuleringskosten, mits het om een vervanger gaat die kwalificeert voor deze bijeenkomst. Annulering is uitsluitend per mail (n.baykal@nob.net) mogelijk. De administratiekosten worden ook in rekening gebracht aan leden die niet komen opdagen. Deze vervanger moet 5-10 jaar als universitair gevormd fiscalist actief zijn in het vak.
* Doelgroep Medior Orde van Belastingadviseurs
Het NOB-ledenbestand kent verschillende groepen. De twee uitersten zijn de beginners aan de ene en de adviseurs met meer dan tien jaar werkervaring aan de andere kant. Daartussen functioneert een derde groep: adviseurs die vijf tot tien jaar actief zijn in het vak als universitair gevormd fiscalist. Het gaat in 2025 om de leden die zijn toegelaten in de periode 1 januari 2015 t/m 31 december 2019. De Medior Orde van Belastingadviseurs (MOB) organiseert bijeenkomsten om deze leden nauwer met elkaar, maar ook met professionals uit het bedrijfsleven in contact te brengen. Achterliggende gedachte is dat het vak na vijf jaar anders en veelzijdiger wordt en dat het nuttig is daarover te praten met beroepsgenoten die in dezelfde situatie verkeren.