 
Het investeringsklimaat en de Innovatiebox
Op 4 februari 2026 kan je deelnemen aan het PE-seminar ‘Het investeringsklimaat en de Innovatiebox’.
Cursusinhoud
De inleider heeft speciale aandacht voor de innovatiebox.
Wiecher heeft in zijn lange carrière diverse petten op gehad, die van inspecteur bij de belastingdienst, medewerker rulingteam belastingdienst, uitgezonden medewerker bij Ministerie van Financiën en de laatste 15 jaar heeft hij als belastingadviseur vele multinationals begeleid in het vinden van de weg in de internationale belastingproblematiek.
Ook is hij betrokken geweest bij het ontwerpen van de innovatiebox. Een must voor iedere fiscalist die zich bezighoudt met internationaal en nationaal zakendoen en adviseren.
Doelgroep
Deze cursus is bedoeld voor gewone NOB-leden. Aan deze cursus kunnen geen aspirant-leden deelnemen.
Aanmelden
Wil je deelnemen, meld je dan via onderstaande knop aan:
Programma

Voorwaarden en annulering
Er kunnen maximaal 50 NOB-leden aan deze bijeenkomst deelnemen. Plaatsing geschiedt op basis van volgorde binnenkomst aanmelding. Het minimum aantal bedraagt 30. Behalen we het minimum aantal deelnemers niet dan kunnen we de cursus annuleren.
Wil je annuleren? Dan verwijzen we naar onze annuleringsvoorwaarden.