PE-vaardigheidstraining Acquisitie zonder verkooppraatje

Van fiscaal expert naar proactieve relatiebouwer

Doelgroep

Deze training is bedoeld voor fiscalisten met 5-10 jaar werkervaring die actief willen bijdragen aan de groei van hun klantenportefeuille.
De cursus maakt onderdeel uit van het Programma Permanente Educatie en is bedoeld voor gewone NOB-leden. Deelname door aspirant-leden is niet mogelijk.

Docent

Jolande Vos-Verdult (AROHA Leadership)

Cursusinhoud

Nieuwe klanten werven hoeft niet te voelen als verkopen. Succesvolle acquisitie draait om het herkennen van kansen, het stellen van de juiste vragen en het opbouwen van waardevolle relaties.

Maar waar vind je nieuwe klanten? Hoe ontdek je welke ondernemers jouw expertise kunnen gebruiken? En hoe maak je van een eerste contact een concrete vervolgafspraak?

Tijdens deze interactieve training ga je zelf op zoek naar commerciële kansen. Je ontdekt de mogelijkheden binnen je eigen netwerk, leert gericht nieuwe prospects vinden en oefent hoe je op een natuurlijke manier een acquisitiegesprek voert.

Je gaat niet alleen met nieuwe inzichten naar huis, maar ook met een persoonlijk acquisitieplan: een lijst met potentiële klanten, concrete kansen en acties waarmee je direct aan de slag kunt.

Cursusdoel

Na afloop van deze training kun je:

Voorbereiding (10-15 minuten)

Tijdens deze training ga je actief aan de slag met het vinden van nieuwe klanten en het ontwikkelen van je persoonlijke acquisitieplan.

Denk vooraf alvast na over de volgende vragen:

Neem daarnaast je laptop mee. Tijdens de training ga je zelf op zoek naar interessante prospects en concrete acquisitiekansen.

Praktische gegevens

Werktijden:09.45 uur – 17.15 uur
Kosten:€ 725,- (excl. BTW, incl. lunch)
Deelnemers:maximaal 10 personen
Aantal PE-uren6 (niet-vaktechnisch)