
Actualiteiten loonheffingen voor de DGA
Op 29 oktober 2025 organiseren wij in het kader van het programma Permanente Educatie een cursus ‘Actualiteiten loonheffingen voor de DGA‘.
Cursusinhoud
In deze cursus staan onze docenten uitgebreid stil bij onderstaande onderwerpen, in het bijzonder gericht op de DGA:
- Verzekerings- en premieplicht;
- Inhoudings- en loonbelastingplicht;
- Het loonbegrip, inclusief de gebruikelijkloonregeling en doorbetaaldloonregeling in zowel nationale als grensoverschrijdende situaties;
- Voorkoming van dubbele belasting voor de arbeidsbeloning van de dga;
- WKR gericht op de dga;
- Eventuele actualiteiten oudedagsvoorzieningen.
Indien de tijd het toelaat besteden zij aandacht aan:
- Leningen/dividend;
- Verlofsparen.
De docenten zijn beide de gehele dag aanwezig en bieden een interactieve cursus aan waarbij zowel de theoretische kaders maar nadrukkelijk ook de praktische consequenties en ervaringen worden besproken. Zij spreken op persoonlijke titel.
Doelgroep
De cursus vormt een onderdeel van het Programma Permanente Educatie en is bestemd voor de belastingadviseur in de MKB-praktijk die meer dan gemiddeld aandacht heeft voor loonheffingenaspecten ten aanzien van de directeur-grootaandeelhouder. Deelname door aspirant-leden is niet mogelijk.
Aanmelden
Wil je deelnemen, meld je dan via onderstaande knop aan:
Programma

Voorwaarden en annulering
Er kunnen maximaal 24 NOB-leden aan deze bijeenkomst deelnemen. Plaatsing geschiedt op basis van volgorde binnenkomst aanmelding. Het minimum aantal bedraagt 20. Behalen we het minimum aantal deelnemers niet dan kunnen we de cursus annuleren.
Wil je annuleren? Dan verwijzen we naar onze annuleringsvoorwaarden.